Znamy już zwycięzców 5. edycji konkursu „Bez korzeni nie zakwitniesz”!

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż laureatem w kategorii klas IV-VI został reprezentujący nasze województwo Gabriel Pietrzyk, uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 11 im. Bohaterów Warszawy w Kielcach. Opiekunką merytoryczną pracy jest Pani Marzena Piotrowska. Serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym!

Cała lista nagrodzonych dostępna na stronie: https://archiwa.gov.pl/konkurs-bez-korzeni-nie-zakwitniesz-5-rozstrzygniety/?fbclid=IwY2xjawR6QZJleHRuA2FlbQIxMABicmlkETFQQ3VHOFFvSHNIampES2hDc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHkRQWt-OSqS2047tOD14kMrlkeLCDRbheVzLCr7tASYIt_bbFilRiPFaxyIE_aem_RfuFTLyOt4VtGiQEvAcoAw

Konkurs to wspólne przedsięwzięcie Archiwów Państwowych oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej. Koordynatorami tegorocznej edycji są Archiwum Państwowe w Białymstoku i Archiwum Państwowe w Suwałkach.

Patronat honorowy nad konkursem objęła Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Marta Cienkowska.

Przejdź do treści