Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Praktyki, staże, wolontariat

Praktyki studenckie

Uczestniczymy w rządowym programie praktyk studenckich. Oferty o wolnych miejscach publikujemy na stronie www.oferty.praca.gov.pl.  

Zapraszamy uczelnie i studentów do zapoznania się z naszą oferta. Każde ogłoszenie zawiera dane kontaktowe dla zainteresowanych. Szczegółowe informacje o programie praktyk w Archiwum Państwowym w Kielcach można uzyskać pod numerem telefonu 41 2605311 wew. 327 oraz adresem e-mail: iwona.pogorzelska@kielce.ap.gov.pl

Materiały informacyjne oraz dokumenty wzorcowe przydatne przy organizacji praktyki  studenckiej w administracji rządowej w 2015 r. są dostępne na stronie BIP KPRM .

Postępowanie regulują zasady ustalone przez Naczelnego Dyrektora Archiwów Państwowych:

Zasady organizacji praktyk

Zgłoszenie na praktykę

Skierowanie na praktykę 


Wolontariat

Na podstawie art. 44 ustawy  z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz.U. 2003 nr 96 poz. 874 z późn. zm.) Archiwum Państwowe w Kielcach zaprasza do pracy w ramach wolontariatu.
Na podstawie podpisanego porozumienia, wolontariusz wykonuje czynności związane z działalnością statutową Archiwum zgodnie z posiadanymi przez siebie kwalifikacjami zawodowymi.

POROZUMIENIE O WYKONYWANIU ŚWIADCZEŃ WOLONTARYSTYCZNYCH


Staż absolwencki

Na podstawie Ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z  2013 r., poz. 674) absolwenci uczelni wyższych zarejestrowani jako osoby bezrobotne w urzędzie pracy, mogą w miarę wolnych miejsc, odbyć staż w Archiwum Państwowym w Kielcach.  

W tym celu należy złożyć list motywacyjny oraz CV

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2015-12-10 09:27:11przez:
Opublikowano:2015-12-10 00:00:00przez:
Podmiot udostępniający: Archiwum Państwowe w Kielcach
Odwiedziny:14109

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.