VII Powszechny Zjazd Archiwistów Polskich

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Zapraszamy na profil VII Powszechnego Zjazdu Archiwistów Polskich w Kielcach

4 kwietnia 2017

Zapraszamy na Facebook i profil VII Powszechnego Zjazdu Archiwistów Polskich w Kielcach. Znajdziecie tam najnowsze informacje na temat Zjazdu oraz odpowiedzi na pytania.

Przejdź do - Wyniki konkursu na projekt logo

Wyniki konkursu na projekt logo

4 lipca 2016

Zgodnie z treścią przyjętego „regulaminu konkursu na projekt graficzny logo VII Powszechnego Zjazdu Archiwistów Polskich w Kielcach" w dniu 23 czerwca br. Prezydium Zarządu Głównego Stowarzyszenia Archiwistów Polskich podjęło decyzję o wyborze zwycięskiego projektu graficznego. Projekt logo, który będzie wykorzystywane do celów identyfikacyjnych, popularyzatorskich, promocyjnych, marketingowych i korespondencyjnych został opracowany przez Pana Aleksandra Walijewskiego (praca nr 9 w załączeniu).

Jednocześnie informujemy, że laureatami prac wybranych przez Komitet Organizacyjny zostali ponadto: Pani Weronika Szustak (praca nr 8 w załączeniu) oraz Pani Małgorzata Wierzbicka (praca nr 15 w załączeniu).

Łącznie na konkurs spłynęło 21 prac.

Zmiana terminu składania prac

1 kwietnia 2016

Uprzejmie informujemy, że przedłużony został termin składania prac w ramach ogłoszonego konkursu na opracowanie znaku graficznego VII Powszechnego Zjazdu Archiwistów Polskich. Osoby zainteresowane mogą składać swoje prace do dnia 30 kwietnia 2016 roku. Pozostałe warunki opisane w regulaminie pozostają bez zmian.

Konkurs na Logo Zjazdu

23 lutego 2016

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-23
Data publikacji:2016-02-23
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3215